Dieta pudełkowa – Trójmiasto

Mieszkasz w Trójmieście i nie masz czasu na to, by usiąść i spokojnie zjeść? Jesz szybko i nie przykładasz wagi do tego, co ląduje na Twoim talerzu? Stop! Jedząc szybko, nie dajesz żołądkowi szansy na zakomunikowanie, że jest pełny. Jedząc byle co i nieregularnie, zwiększasz ryzyko wystąpienia nadwagi i problemów zdrowotnych tj. zespół metaboliczny, wysokie ciśnienie, cukrzyca typu 2. Zmień swoje nawyki żywieniowe Tajm – profesjonalny catering dietetyczny Trójmiasto to odpowiedź potrzeby.

Delektuj się z Tajm

Nie jesteśmy jedynym cateringiem w Trójmieście, to prawda. Ale prawdą jest to, że w sposób kompleksowy dbamy o potrzeby naszych klientów, o czym mogą świadczyć liczne pozytywne opinie na temat naszych usług. Jak sprawimy, że usiądziesz, zjesz regularnie, zdrowo i smacznie?

  1. Każdego dnia rano pod wskazany adres dostarczymy 5 posiłków – dzięki temu nie musisz się martwić czy zjesz, gdzie zjesz (wygodne pudełka zabierzesz ze sobą, żywność jest dobrze zabezpieczona, także nie musisz mieć obaw, że coś się wyleje, pomiesza ) i co zjesz (dania dobrane do Twoich potrzeb i wymogów zdrowotnych).
  2. Każdego dnia otrzymasz posiłki zdrowe, pożywne, które zaspokoją Twoje potrzeby. Składniki, których używamy do przygotowania dań są wysokiej jakości, starannie wybrane i pochodzą od sprawdzonych dostawców.
  3. Każdy z posiłków to wyjątkowe połączenie znanych i mniej składników, dzięki czemu dania są także smaczne, a Ty masz możliwość doznania nowych wrażeń kulinarnych.
  4. A co w przypadku, gdy czegoś nie lubisz? Na przykład nie jadasz zup? Możesz skorzystać opcji Dieta premium, w której dajemy możliwość wyboru menu.

Dieta pudełkowa Trójmiasto to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, chcą wyrobić prawidłowe nawyki żywieniowe, lecz nie dysponują odpowiednią wiedzą i odpowiednią ilością czasu, by przygotować listę potrzebnych produktów, zrobić zakupy i ugotować 5 dobrze zbilansowanych dań. W naszej ofercie jest wiele diet – każdy znajdzie coś dla siebie – i ci, którzy chcą schudnąć, i ci, którzy chcą zbudować masę mięśniową, i ci, którzy całkowicie zrezygnowali z mięsa w swoim jadłospisie, i ci, którzy muszą kontrolować poziom glukozy we krwi, i ci, którzy cierpią na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe. Każdy z mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu może znaleźć pod swoimi drzwiami przesyłkę od naszego kuriera. Wystarczy wybrać interesującą dietę pudełkowa Trójmiasto i skontaktować się z nami.